SÍTĚ PROTI HMYZU

OKENNÍ SÍTĚ

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Tyto systémy jsou určeny pro plastová okna nebo eurookna. Okenní sítě nabízíme ve dvou základních provedení.

• Okenní sítě s lemem

Tento systém je určen pro použití s plastovými nebo euro-okny, kde není přístup pro montáž z venku. Síť je uchycena otočnými háčky za hranu oken. Sítě proti hmyzu s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

– hliníkový rám
– spojen vnitřními rohy
– barva bílá, hnědá a okr
– síťovina ze sklolaminátového vlákna

 

• Okenní rolovací sítě

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajištuje pružina uložená v hřídeli. Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Stažená síťovina je aretována zachycením koncové lišty na síťovině do spodního profilu uzavírajícího rám rolovací sítě.

– hliníkový box s hřídelí
– barva bílá, hnědá a V3 (nástřik imitace dřeva č.56 – zlatý dub)
– síťovina ze sklolaminátového vlákna

DVEŘNÍ SÍTĚ

U dveří a balkónů nabízíme dveřní sítě a to ve třech základní typech.

• Extrudované dveřní sítě

Dveře jsou opatřeny samozavíracími panty, popřípadě s okopovou či středovou lištou. Šířka rámu činí 50mm. Díky spojení profilů pomocí vnitřních rohů je vyloučeno žloutnutí PVC plastových spojovacích rohů bílých dveřních sítí. Výroba na míru zajišťuje dokonalé těsnění sítě ve dveřích a tedy dokonale zabrání vniknutí hmyzu. Spolehlivá konstrukce zabezpečuje tuhost, pevnost a stabilní tvar celého výrobku. Systém předpružených pantů zabezpečuje bezstarostné dovření dveří, sílu dovírání si zákazník může nastavit sám.

– silný extrudovaný AL profil
– samozavírací panty
– barva bílá, hnědá a okr
– možnost v provedení imitace dřeva

 

• Posuvné dveřní sítě

Posuvné dveřní sítě se používají při nedostatku místa v okolí dveří. Rám je u tohoto typu zavěšen pomocí válečků s kuličkovými ložisky na pojezdové kolejnici, spodní čast je vedena kluzáky. Tato konstrukce umožňuje lehké a téměř bezhlučné odsunutí dveřní sítě do boku.

– hliníkový rám
– bezhlučná kuličková ložiska
– barva bílá, hnědá a imitace dřeva č. 55, 56, 59
– síťovina ze sklolaminátového vlákna

 

• Dveřní rolovací sítě

Samonavíjecí rolovací síť na dveře najde své využití tam, kde není dostatek místa pro klasicky otevíratelnou dveřní síť. Síťovina se pohybuje ve vodících lištách směrem do boku, kde se navíjí do kastlíku. V případě odsazení sítě od výplně je možnost dodat vynášecí profil 33×22 mm. Rolovací dveřní síť se dodává s magnetickou lištou.

– samonavíjecí rolovací síť
– barva bílá, hnědá a V3 (nástřik imitace dřeva č.56 – zlatý dub)
– síťovina ze sklolaminátového vlákna

 

 

Comments are closed.